Najpredávanejšie strieborné šperky

strieborne-nausniceV nadväznosti na posledný príspevok mi napadlo pozrieť sa vlastne na to, aké strieborné šperky sú najpredávanejšie. Jedna vec je totiž to, čo si myslím ja, druhá vec to, čo si myslia ľudia 🙂

Eshop so šperkami, na ktorý sa pravidelne odvolávam má zaujímavú vychytávku, a síce, že v každej kategórii zverejňuje zoznam desiatich najpredávanejších šperkov, preto som si veľmi rýchlo mohla overiť, či sú skutočne náušnice obľúbenejšie, než prstene.

Čo si budeme klamať, prvé miesto a teda najobľúbenejší strieborný šperk vôbec je kráľ medzi šperkami – nádherný a veľmi obľúbený strieborný prsteň so Swarovski krištálmi. To sa však dalo čakať – pri tej cene a pri tej kvalite tomu ani inak byť nemohlo (inak by mu v tom obchode ani nehovorili – „kráľ šperkov“, všakže).

Na nasledujúcich miestach to však už bolo trošku iné. Nebudem Vás napínať – spomedzi desiatich najobľúbenejších strieborných šperkov bolo až šesť náušníc. Ďalej tam nájdete dva modely prsteňov, jeden náhrdelník a jednu retiazku.

Skrátka sa potvrdilo presne to, čo som písala naposledy. Samozrejme, netuším, koľko zákazníčok kupovalo šperky pre seba a koľko ako darček, keď je však z desiatky najobľúbenejších šperkov viac ako polovica náušníc, je tu istý predpoklad, že ľudia rozmýšľajú podobne ako ja 🙂

2 odpovede na „Najpredávanejšie strieborné šperkys“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.