Exkluzívny strieborný prsteň

Hľadáte zľavy na šperky? Chceli by ste si dopriať exkluzivitu za rozumnú cenu? Strieborné šperky majú svoju hodnotu a tú si veľmi dobre držia a postupne dokonca zhodnocujú. Samozrejme, kúpa strieborného šperku sa nedá porovnať s investíciou do nehnuteľnosti, no napriek tomu má svoj zmysel (napríklad v diverzifikácii rizika – ale to už samozrejme ideme trošku ďaleko).

Tak, či onak, kúpiť kvalitné strieborné šperky so zľavou je naozaj umenie. Napriek tomu sa to občas dá. Preto som vytvorila novú rubriku v mojom magazíne o strieborných šperkoch, v ktorom Vám prinesiem tipy na zľavy, ktoré skutočne stoja za to. Musíte však dávať pozor – niekedy budú tieto zľavy iba krátke a dočasné, nedokážeme garantovať ani dĺžku, ani platnosť jednotlivých zliav.strieborny-prsten

No a začneme skutočnou lahôdkou. Tento exkluzívny strieborný prsteň stojí bez zľavy takmer 500 eur, čo už nie je žiadna maličkosť. Teraz ho však v online obchode so šperkami ponúkajú s luxusnou zľavou 58% no a keď si tento prsteň pozorne pozriete, zistíte, že táto cena je skutočne veľmi zaujímavá.

Ide totiž o takmer 35 gramový, výrazný strieborný klenot (áno, v tomto prípade už môžeme smelo hovoriť o klenote), ktorý je osadený kvalitnými kubickými zirkónmi a navyše potiahnutý ródiom aj ruténiom. Originálnym ho robí aj majstrovská šperkárska práca, ktorá je už podľa fotografia dokonalá.

Prsteň majú v súčasnosti v ponuke vo veľkosti 55-56, čo je jedna z najbežnejších veľkostí prsteňov, nosených slovenskými ženami.

Ak sa Vám teda tento prsteň páči, neváhajte a „poďte do toho“, tento šperk skutočne stojí za to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.