Náhrdelníky

Strieborné náhrdelníky môžu byť tým pravým darčekom, keď sa snažíte svojej partnerke niečo povedať, či dokázať. Striebro drahý kov samo o sebe naznačuje výnimočnosť situácie a daru, náhrdelník, jeho tvar, či vzhľad ešte môže podčiarknuť Vaše úmysly.

Strieborný náhrdelník nazvaný Kruh lásky

Náhrdelníky sa rozdeľujú na viacero druhov – môžu to byť jednoduché retiazky, doplnené výraznými príveskami (napríklad rovnako striebornými, ako retiazka, dozdobenými Swarovski kryštálmi, či zirkónmi), takzvané „obojky“, či výrazné operné náhrdelníky. Každý z týchto druhov je vhodný ako dar pri inej príležitosti a každý z nich sa nosí v inej spoločnosti.

Jedným z najznámejších náhrdelníkov pre mladých zaľúbencov je Kruh lásky – náhrdelník s kruhom, ktorý spája retiazku na oboch stranách. Moderný a veľmi trendy dizajn podčiarkuje to, čo chcete svojej najdrahšej povedať – patríte k sebe, tvoríte jeden kruh a nič Vás nemôže rozdeliť :).

Aj keď sú strieborné náhrdelníky vyhľadávané a obľúbené, netreba zabúdať, že tento šperk potrebuje pravidelnú opateru. Striebro sa totiž môže ľahko zaniesť a stratiť svoj nádherný vzhľad, ktorý ho robí výnimočným.

Ponuku nádherných strieborných náhrdelníkov nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Všetko o strieborných šperkoch