Nádherné strieborné náušnice – zľava 21%

NA0057ZSS-strieborne-nausnice-zirkonyTentokrát si v rubrike Zľavy ukážeme nádherné, luxusne pôsobiace strieborné náušnice, ktoré môžete kúpiť so zľavou 21%. Tieto náušnice sú osadené desiatkami čírych kubických zirkónov a patria medzi výraznejšie ozdoby pre uši.

Ich pôvodná predajná cena sa šplhá na 73 eur, po spomínanej 21% zľave ich však môžete mať už za 57 eur. Ponúka ich online obchod so šperkami Lottka.sk, ktorý predáva šperky na objednávku. To znamená, že na prednej strane má vždy zverejnený dátum, kedy pozbiera objednávky od jednotlivých zákazníkov a spoločne ich odošle výrobcovi, ktorý ich expresne dodá Lottke.

Po predchádzajúcich skúsenostiach viem, že platí pravidlo, že k svojmu šperku sa dostanete cca do 10 dní od dátumu, ktorý je zverejnený na úvodnej stránke, čiže čakanie nie je také dlhé a počkať si na tieto nádherné, luxusné strieborné náušnice, osadené čírymi kubickými zirkónikmi, rozhodne stojí za to.

Ak sa teda rozhodnete využiť túto zľavu, stačí sa zaregistrovať v spomínanom online obchode, objednať ich (a využiť tak zľavu, ktorú v súčasnosti ponúkajú) a náušničky za skvelú cenu budú onedlho iba Vaše 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.